American Horror Story seyret film seyret

  wordpressguest   Dec 10, 2017   Uncategorized   0 Comment

American Horror Story 1. Dönem 12. bölüm altyazılı izle

American Horror Story, Ryan Murphy ile Brad Falchuk tarafından yaratılan Amerikan korku-drama televizyon dizisidir.

Antoloji serisi olarak tanımlanan American Horror Story’in her sezonu, değişik bir dizi karakter, mekâna ve “başı, ortası ve sonu” olan bir öyküye iye olan bağımsız 1 mini sıra olarak tasarlandı. 1 psikiyatrist olan Ben, aslında aşk dolu bir ata ve kan olsa da Vivien düşük yaptıktan daha sonra ondan bütünüyle uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır.

American Horror Story: Asylum adıyla yayını yapılan 2. dönem, 1964 yılında geçmektedir ve bu sezonda, doktorlar, hastalar ile cezai ehliyeti olmayanlar için bir kurma tutan rahibelerin öyküleri ele alınmaktadır. Korku dizileri izlemeyi sever misiniz? O halde, sizi biraz henüz yakına alalım çünkü AmericanHorrorStory, başladığı birinci günden bu güne muhteşem kurguları ile izleyicilerini şaşırtmaya sürüyor. IMDB üzerinde şu an Sekiz,İki puana koruyucu olan bu harika tehlike yapıtı, Brad Falchuk ve Ryan Murphy gibi popüler isimlerin yaratıcılığı altında oluşturulmaya sürüyor.

türkçe dublaj dizi

Üçüncü mevsim American Horror Story: Coven ismi ile yayınlanırken teması cadılar ve büyücülük üzerineydi. Dördüncü mevsim American Horror Story: Freak Show, 1952’lerin Florida’sındaki bir ‘ucube gösterisini mevzu aldı. Beşinci mevsim American Horror Story:

Hotel ise Hotel Cortez adındaki 1 mekanı ve yaşayanların ilişkilerini bahis aldı. Altıncı mevsim American Horror Story: Roanoke’da sıra alışılmışın dışına çıkarak temasını belgesele çevirdi ve bir evde geçen paranormal olayları işledi. Her mevsim bambaşka karakterler ve bambaşka kurgularla karşımıza çıkan AmericanHorrorStory’de; ilginç olan bu bambaşka mecralarda, evvelki kurgulara ait dahi bir irtibat görebiliyor olmanız. Dizinin belki de en dikkat çekici özelliklerinden olan bu bağıntılar; çabucak her izleyici tarafından aşırı beğeniliyor.

Önceki dönem günümüzde geçmektedir ve restore edilmiş 1 konağa taşınan ve evde, evin eski sakinlerinin hayaletlerinin olduğundan bihaber olan Harmon ailesinin öyküsünü ele almaktadır. Harmonlar evvel bakışta eksiksiz 1 Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir… Geçmişte bir çellist Vivien, kısa 1 süre evvel yapmış olduğu düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal enkaz içerisindedir.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

http://film1.bizdensor.com/rome-izle-roma-1-sezon-tum-bolumler-turkce-dublaj-1080p-dizi-izle/