Türkçe dublaj dizi izle the 100 2. sezon izle Sinema seyret

  wordpressguest   Dec 16, 2017   Uncategorized   0 Comment

Kass Morganın yakında çıkacak olan ırak isimli kitap serisinden uyarlanan 1 kıyamet sonrası draması… Türkçe dublaj dizi izle the 100 2. sezon seyret Film izle 97 yıl evvel nükleer Armageddon, Dünyanın yaşlı bir kısmını yok etmiş, pekçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 değişik ulustan, toplam 400 şahıs ise dünyayı terk etmiştir. Seneler içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve fert sayısı 4000′e ulaşmıştır.

Film seyret the 100 4. sezon 1080p yabancı dizi izle

The 100, kıyamet sonrası dram türündeki televizyon dizisidir. Dizi, Kass Morgan’ın eş isimdeki kitabının uyarlamasıdır ve Jason Rothenberg tarafından geliştirilmiştir. Galası 19 Mart 2014 tarihinde gerçekleşti.

Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi haşin uygulamalarla kurulan 1 akort vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, 1 araya gelip yeniden hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. 1080p dizi izle the 100 4. sezon seyret 1080p sinema izle Çare olarak elbette ki Dünyaya caymak akıllarına kazanç ancak Dünyanın halen yaşanılabilir olup olmadığını bilmemektedirler.

97 sene önce yeryüzünde yaşayan insanların ölümüyle sonuçlanan nükleer 1 harp gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak seviyede radyasyonla kaplanmıştır. Bilinen tek hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunmakta olan 12 değişik ülkeye ait istasyonlarda yaşayanlardır ve bu sema istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üzerindeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır.

Türkçe dublaj diziler the 100 2. sezon izle Sinema seyret Ark’ın kaynakları tükenmektedir, gıcır gıcır ömür kaynaklarına ihtiyaç duyulmaktadır. 100 delikanlı mahkumun harcanabileceği duyurulur ve yaşam olanaklarının öğrenilmesi amacıyla önceki suçlarının bağışlanacağı söylenerek son savaştan evvel kurulan, içerisinde bolca bozulmayan yiyecek bulunduğu düşünülen Weather Dağı’nın yakınına önceki 1 sema gemisiyle gönderilir. Planlananın tersine gençler dağın uzağına iner ve geçici bir topluluk kurmak için aralarında uğraş eder. Ama sorunları bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak sağ kalmayı başarmış arada bir insanlar, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaklardır.

Bunu test etmek için de 100 adet mahkum delikanlı insanı Dünyaya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler içerisinde henüz gelir gelmez gruplaşmalar, önder olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Ancak onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; 1 kütle bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için çalışma birliği yapmaları gerekmektedir.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

http://film1.bizdensor.com/rome-izle-roma-1-sezon-tum-bolumler-turkce-dublaj-1080p-dizi-izle/